Gdynia Design Days: Warsztat Miejski Service Design

Gdynia Design Days Już w najbliższy czwartek (10.07.2014) będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztacie Miejski Service Design. Warsztat będzie podzielony na 3 grupy skupione na 3 zagadnieniach związanych z poprawieniem istniejących rozwiązań dla 5 latków, 30 latków i 60+ latków.

Warsztaty dla poszczególnych grup wiekowych poprowadzi: Maciek Saganowski, Adrian Dampc i Adam Michalski (czyli ja:))

W ciągu 5 godzin intensywnych warsztatów będziecie mieli okazję poznać osoby i problemy jakie napotykają podczas życia w mieście oraz zaprojektować rozwiązania dla zdefiniowanych problemów.

Dlaczego warto?
Warsztaty będą prowadzić osoby, które na co dzień zajmują się projektowaniem, więc będziecie mieli okazje zobaczyć w praktyce jak wygląda projektowanie oraz stworzyć rozwiązanie, które może ułatwić codzienne życie innym ludziom.

Dla kogo?
Warsztaty są organizowane dla wszystkich zainteresowanych. Nie musisz na co dzień projektować, żeby uczestniczyć w warsztacie.

Kiedy i Gdzie?
Czwartek 10.07.2014. od 15:30 do 20:30
Strefa Startup Gdynia
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia
Aleja Zwycięstwa 96/98, 81 – 451 Gdynia

Więcej informacji: Miejski Service Design (FB)
Zapisy: http://www.gdyniadesigndays.eu/rejestracja

Wydarzenie zorganizowane jest z okazji festiwalu Gdynia Desing Days, który jest jednym z najważniejszych letnich festiwali odbywających się w Polsce. Podczas festiwalu w różnych lokalizacjach w mieście macie możliwość uczestniczyć w licznych wystawach, prezentacjach designerów i wysłuchać wykładów zagranicznych gości.

Szczegółowy plan imprezy: Program Gdynia Design Days (PDF, 1.1 MB)

Serdecznie zapraszam do uczestnictwa:) Zarejestruj się i zaprojektuj z nami przyszłość!

Źródło obrazka: http://gdyniadesigndays.eu